جمعه، 9 آبان ماه سال 1393

 
 

   گالری عكس  |  لیست كامل كارفرمایان و مشاورین

   
 

  

جدیدترین اخبار شرکت      |   کتابخانه و مرکز اسناد   |   تجهیزات نرم افزاری
 

مهم ترین اخبار:
راه اندازی سیستم استخدام دریا خاک پی
راه اندازی سیستم خبری دریا خاک پی

مطالعه سایر اخبار شرکت  |  آرشیو اخبار   

 
 

مجتمع مسكوني بهاران برج 10 طبقه

گروه تخصصی: سازه
کارفرما: خصوصی

مشاهده سایر تصاویر این پروژه
 DaryaKhakPay ®
International Page [English]

 
 
شركت مهندسان مشاور "دریاخاك‌‌پی" در سال ۱۳۷۶تأسیس و از طرف سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی كشور برای انجام كلیه خدمات فنی و مهندسی و عملیات مطالعاتی و شناسایی رشته‌های ژئوتكنیك و همچنین سازه و مقاوم سازی لرزه ای با بالاترین رتبه تأیید صلاحیت شده است.

سایر رتبه بندی های شرکت به قرار زیر است:
سدسازی (پایه ۳)، ژئوتکنیک (پایه ۱ و ۲)، سازه (پایه ۲ و ۳)، مقاوم سازی معماری و شهرسازی (پایه ۳)، مقاوم سازی راهسازی (پایه ۳)، مقاوم سازی کارهای آبی (پایه ۳)، زمین شناسی (پایه ۳)، ساختمانهای آموزشی فرهنگی ورزشی (پایه ۳)


در طی سالیان گذشته، این مهندسان مشاور در زمینه‌های گوناگون مهندسی عمران فعالیت داشته و پروژه‌های مختلفی را انجام داده است. هم اكنون نیز این شركت با تخصصهای گوناگون خدمات مشاوره و مدیریت طرح را به بخشهای دولتی و خصوصی ارائه می‌دهد.
خدمات مهندسی تخصصی قابل ارائه توسط این مهندسان مشاور به شرح زیر است:

- انجام كلیه عملیات مطالعاتی ژئوتكنیكی شامل حفاری گمانه‌های شناسایی و انجام آزمایشهای صحرایی و آزمایشگاهی كه به منظور ارزیابی و شناسایی ساختگاه انجام ‌می‌گیرد.

- انجام طراحیهای ژئوتكنیكی همراه با برآورد فنی- اقتصادی مورد نیاز مانند طراحی پی‌های سطحی و عمیق، سازه‌های زیرزمینی، اصلاح زمین (تزریق، خاك مسلح، میخ‌كوبی، میکروپایل و ...) پایدارسازی موقت و دائم گودها و ترانشه‌ها، كنترل و پایین‌آوردن سطح آب زیرزمینی و سایر كار‌های ژئوتكنیكی، ارزیابی تأثیر طرح و گزینه‌ها بر محیط اطراف از دیدگاه ژئوتكنیكی.
مشاهده سایر موارد...

  این مشاور کلیه تجهیزات آزمایشگاهی لازم برای انجام خدمات مختلف آزمایشگاهی مطالعات ژئوتکنیک (مکانیک خاک و سنگ) و مقاومت مصالح (بتن، مصالح ساختمانی، جوش، آسفالت) را که به تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور رسیده دارا می باشد. ....
مشاهده جزئیات بیشتر  |
 

نرم افزارهای مورد استفاده در شركت مهندسان مشاور دریاخاك پی كاملا منطبق بر دانش فنی روز بوده و كلیه نیازهای پروژه را مرتفع می سازند. علاوه بر نرم افزارهای متداول موجود در بازار ، چندین نرم افزار توانمند موجبات غنای فنی مجموعه را فراهم می آورد.
 
مشاهده جزئیات بیشتر  |

 كتابخانه مهندسان مشاور دریاخاك پی با بیش از دوهزار جلد كتاب و مقاله فنی در زمینه های مختلف مهندسی ، به زبانهای انگلیسی و فرانسه و فارسی ، یك مركز فنی - علمی برای متخصصین محسوب می شود.
 
جستجو در كتابخانه    | گزارش گیری از بانک داده های کتاب   | راهنمایی
شامل جستجو در کتاب های فارسی و لاتین، مقالات علمی، گزارشات فنی شرکت، و همچنین مجلات فنی و مهندسی موجود در بانک اطلاعاتی شرکت مهندسین مشاور دریا خاک پی

عناوین موجود در کتابخانه شامل: مهندسی ژئوتکنیک و ژئوتکنیک لرزه ای، سازه، تکنولوژی بتن و مصالح ساختمانی، آب و فاضلاب، راهسازی، مکانیک خاک و مهندسی پی، مکانیک سنگ، تونلسازی، حفاری، توسعه شهری، محیط زیست و . . . می باشد.

 جدید ترین عنوان افزوده شده به بانک:
     
راهنمای فنی مواد زائد خطرناک
      تألیف: معاونت محيط زيست انسانی /
انتشارات: سازمان حفاظت محيط زيست
 

     فایل XML اخبار و رویدادهای شرکت  | راهنمایی
     جهت مطالعه آخرین اخبار شرکت مهندسان مشاور دریا خاک پی، بدون نیاز به مراجعه مستقیم به وب سایت شرکت، و با استفاده
     از یک
RSS Reader می توانید آدرس فایل XML فوق را در Reader خود اضافه نموده و به مطالعه اخبار بپردازید.

 
   

پروژه ها  |  تشکیلات سازمانی  |  گروه های تخصصی جویندگان کار تماس با ما  ||

   
Contact us: info@daryakhak.comتمامی حقوق برای مهندسان مشاور دریا خاک پی محفوظ است.
Copyright (C) 2014 by: DKP